NOVA MICROWAVE

Nova Microwave

Electro Technik Industries, Inc. (ETI) grubuna bağlı kuruluşlardan biri olan Nova Microwave firması yüksek kaliteli, pasif RF ve mikrodalga sirkülatör ve izolatörlerin tasarım ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. 

Faaliyetlerini Florida’daki tesislerinde yürüten firma;

  • “Single” veya “Multi-junction” topolojisine sahip,
  • Değişik çevre koşulları ve yüksek sıcaklıklarda kullanılmak üzere geliştirilmiş,
  • Geniş frekans aralıklarını ve değişen bant genişliklerini kapsayan
ürünleri ticari ve askeri kablosuz haberleşme sahası da dahil olmak üzere küresel mikrodalga elektroniği pazarına sunmaktadır.

İyi bir test ve kalite kontrol sistemine sahip firmanın yıllara dayanan teknoloji geliştirme ve satış deneyimi rekabetçi fiyatlarla desteklenmektedir.

Ürünler
  • Farklı paket tiplerinde, 380 MHz'den 26.5 GHz'e kadar, değişen bant genişliklerinde, standart ve müşteriye özel tasarlanmış sirkülatörler ve izolatörler mevcuttur (Çoğu zaman standart bir ürün tasarımı müşteri tarafından belirlenen bir parametre üzerinden en iyi performansı sağlayabilecek şekilde optimize edilebilmektedir).
  • Her bir ürün, yüksek çalışma sıcaklıklarında performans garantisi sağlamak üzere üretim aşamasında stres testinden geçirilmektedir. Ayrıca, manyetik alanın sabit kalmasını sağlamak ve sıcaklıkla oluşabilecek dalgalanmaları önlemek için, tüm ürünler son testten önce -50°C ile +100°C arasında sıcaklık döngüsüne tabi tutulmaktadır.
  • Üretim için seçilen malzemeler (“ferrite” ve “magnetic”); güvenilirlik, performans ve maliyet açısından etkin ürünler sunulmasını sağlamaktadır.

Firma ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgiye http://www.novamicro.com/ adresinden erişebilirsiniz.